HAKKIMIZDA

Kaska Uluslararası Hukuk Bürosu

Kaşka Uluslararası Hukuk Bürosu, Av. Barış Kaşka tarafından , 2008 yılında, İzmir’de Ege Bölgesi merkezli, yabancı gerçek ve tüzel kişi yatırımcılar ile Ege Bölgesi’nde faaliyet gösteren iş insanlarına ihtiyaçları doğrultusunda uluslararası standartlarda, yetenekli ve genç kadrosu ile yüksek kalitede hukuk hizmet sağlamak amacı ile kurulmuştur. Bu doğrultuda kadrosuna Türkiye’nin tanınmış, konusunda uzman akademisyenlerini de danışman olarak katmıştır. Büyüyen ekibimiz ve hedeflerimizle, belirlediğimiz vizyon ve temel ilkelerimiz doğrultusunda hizmet kalitemizi sürdürülebilir kılmak ve daha başarılı bir gelecek oluşturmak amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz.

BİZ KİMİZ

Ekibimiz

Barış Kaşka

Kurucu Avukat

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Avrupa Birliği Hukuku master dersleri ile Almanya Justus Liebig Üniversitesi’nden Uluslararası Hukuk dersleri almıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret Hukuk dersleri vermiştir. Türk Patent Enstitüsü’ne kayıtlı Marka ve Patent vekilidir.

Hüseyin Alan

Avukat

2012 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olmuştur. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Deniz Pırıl Akcan

Avukat

2017 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İş Hukuku alanında yüksek lisans yapmaktadır.

Lucy Saim

Stajyer Avukat

Lucy Saim Finlandiya vatandaşıdır. 2017 yılının bahar döneminde Shanghai Fudan Üniversitesi’nde Çince ve Hukuk eğitimleri alan Lucy Saim, bu esnada Çin’de başlıca hukuk firmalarında çalışmıştır. 2018 yılında Finlandiya’da Turku Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur ve aynı üniversitede yüksek lisans programına başlamıştır.

Pinelopi Maria Brifa

Stajyer Avukat

Pinelopi Maria Brifa,Aristotle University of Thessaloniki Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Kapodistrian Üniversitesi’nde Private International Law and Law of International Transactions on National alanında Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır.

Osman Vural

Stajyer 

Riga Graduate School of Law üniversitesinde Hukuk ve Diplomasi Bölümü öğrencisi olup, firmamızda stajyerlik yapmaktadır.

Karen Lucinda Anderson

Halkla İlişkiler

Karen Lucinda Anderson, Nottingham Üniversitesi’nde hukuk ve antropoloji eğitimi aldıktan sonra Londra’da Medya, Radyo ve Televizyon alanında prodüktör olarak çalışmıştır.

Özlem Dizlek

Yönetici Asistanı

Özlem Dizlek, İzmir Amerikan Koleji’ni bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi Turizm ve İşletmecilik bölümünden mezun olmuştur.