biz kimiz

Ekibimiz


Baris Kaska

Kurucu Avukat

1994 yılında İzmir Atatürk Lisesinden mezun olmuştur. 2002 Ocak-Şubat Dönemi South Texas Law School tarafından verilen "Doğrudan ve Çapraz Sorgu Teknikleri" seminerine katıldı.

2002 Yaz Dönemi yine South Texas Law School tarafından Karşılaştırmalı Ceza Hukuku Sistemleri Seminerlerine katıldı.

2004 yılında İzmir Dokuz Eylül Hukuk Fakültesi'nde " Avrupa Birliği Hukuku" Mastır dersleri aldı.

 2005 yılında İzmir Barosuna kaydoldu.

11.02.2005 - 09.04.2005 tarihli Ulusal Üstü ve Uluslararası İnsan Hakları Hukuku'nun

Ulusal Hukukta Uygulanmasına Yönelik Bilgi ve Tecrübe Aktarım Seminerine katıldı.

2005 - Polonya - Varşova Avrupa Konseyi Gençlik Zirvesi'nde " Türkiye-AB ilişkileri üzerine" tebliğ sundu.

2006 yılında, Almanya - Justus Liebig Üniversitesi'nden Avrupa Birliği Hukuku ve Uluslararası Hukuk dersleri aldı.

Barış Kaşka, 2011-2014 yılları arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Squay programında,  Uluslararası Ticaret Hukuku ile İş Hukuku Dersleri vermiştir.

Ayrıca Türk Patent Enstitüsü Patent ve Marka Vekilidir.

 


B. Beril Karaman

Avukat

2011 yılında İzmir Saint-Joseph Fransız Lisesi'nden mezun olmuştur. 2015 yılında İstanbul Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirmiş ve 2017 yılında İzmir Barosu'na kaydolmuştur.  Üniversite hayatı boyunca da ulusal ve uluslararası birçok organizasyonda bulunmuş olup 2013 ve 2015 yıllarında her sene düzenli olarak Viyana'da düzenlenen Willem C. Vis Uluslararası Ticari Tahkim yarışmalarına katılmış ve takım koçluğu yapmıştır.  Ayrıca, ELSA'da (Avrupa Genç Hukukçular Derneği) çeşitli pozisyonlarda görev almış olup, ELSA'nınİstanbul, Belgrad, Viyana ve Marsilya'da hukukun çeşitli alanları üzerine hukuk yaz okullarına katılmıştır. İleri düzeyde ingilizce ve fransızca bilmekte olup orta düzeyde italyanca ve ispanyolca bilmektedir.

Saint Josephliler Derneği, France Alumni, ELS (Elsa Avukatlar Birliği), ICC YAF (Uluslararası Ticari Mahkeme Genç Hakemler Birliği), MAA ( Moot Mezunlar Birliği) üyesidir.

 


Georgia Taka

Stajyer Avukat

Georgia Taka, Komotini'de doğmuş olup Yunan vatandaşıdır. 2013 yılında, Yunanistan'daki Democritus Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden lisans derecesiyle mezun olmuştur. Georgia, lisans eğitimi esnasında Erasmus bursu sayesinde bir sömestr boyunca Fransa'daki La Rochelle Üniversitesi'nde bulunmuştur. Georgia, 2 senelik master eğitimine Democritus Üniversitesi'nde devam etmiş ve Şirketler Hukuku alanında uzmanlaşma yoluna gitmiştir. 2015-2016 akademik yılında ise hukuk ve ekonomi alanında çoğul üniversite master programlarına devam etmiştir. Bu programların eğitimlerini; Bologna Üniversitesi (İtalya), Hamburg Üniversitesi (Almanya), Aix-Marseille Üniversitesi'nde (Fransa) tamamlamıştır. Georgia'nın anadili Yunanca olup İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve Almanca dillerini de konuşabilmektedir.


Meeri Toivanen

Stajyer

Meeri Toivanen Finlandiya vatandaşı. Jyvaskyla’da doğmuş. Uluslararası tecrübe ve hedeflere sahip. 2013’de uluslar arası Bakalorya diploması aldı ve Estonia da Tallin Law School’dan mezun oldu. Maastrict Üniversitesinde 1 sene okudu. Fince, İngilizce, İsveççe ve Fransızca dillerinibiliyor. 


Gizem Keleş

Stajyer Avukat

Güzelbahçe 60. Yıl Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okudu. Rotary Kulübü’nün düzenlediği kişisel gelişim ve liderlik eğitimlerine katıldı. Gizem Keleş daha önce Cangı Hukuk Bürosu ve Ceren Hezer Hukuk Bürosu’nda çalışmış olup, 2016 itibariyle büromuzda aktif olarak çalışmaya başlamıştır. Özellikle Ceza hukuku alanıyla ilgilenmetedir. Gizem Keleş aynı zamanda üstün başarı burslu öğrencisi olduğu Türk Eğitim Vakfı’nın şu anda gönüllü üyesidir


Karen Lucinda Anderson

Halkla İlişkiler

Nottingham Üniversitesin'de hukuk ve antropoloji eğitimi alan Karen Lucinda Anderson Medya , radyo ve televizyon alanında Londra da prodüktör olarak çalıştı. Izmirde de Dokuz Eylül Üniversitesinde İngilizce Tercüman eğitimi vermiştir ve Türkiye’de film sektöründe yazarlık ve çevirmenlik yapmıştır. Yabancı müvekkillere danışman ve tercümanlık yapıyor. 

 


Özlem Dizlek

Özlem Dizlek İzmir Amerikan Kolejinden mezun olmuştur .Daha sonra Bilkent Üniversitesi Turizm ve İşletmecilik bölümünden mezun olmuştur. İzmir Hilton otelde danışman şef olarak çalışan Özlem Dizlek Kaşka Uluslararası Hukuk Bürosunda asistan olarak devam etmektedir.